Kepenk Tamiri

Otomatik ya da manuel kepenklerde yaşayacağınız tüm arızlar için firmamız, profesyonel olarak kepenk tamiri hizmeti sunmaktadır.

0530 554 80 08

Kepenk Tamiri Servisi

Otomatik ya da manuel kepenklerde yaşayacağınız tüm arızlar için firmamız, profesyonel olarak kepenk tamiri hizmeti sunmaktadır. Özellikle işyeri güvenliği için zaruret olan kepenklerin arıza sebebiyle bir gün dahi açık kalması mümkün değildir.

Kepenk arızlarının aciliyeti ve önemini bildiğimiz için 7/24 kepenk arızalarınız için tamir hizmeti sunuyoruz.

Kepenk Çeşitleri

Kepenk çeşitleri geleneksel manuel kepenkler ve şimdilerde kullanılan otomatik kepenkler olarak ayrılabilir. Otomatik kepenkler motorlu ya da elektrikli kepenk olarak da bilinir. Kullanım kolaylığı ve üstün güvenlik nedeniyle daha çok otomatik kepenkler tercih edilir.

Kepenkler sık sık arıza çıkarmayan kullanışlı ürünlerdir. Ancak arıza olduğu zaman da derhâl müdahale edilmesi gerekir. Tüm kepenk türlerinde uzman olarak sizlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Özellikle elektronik kepenkler daha kompleks yapıları ile arızalar için müsaittir.

Profesyonel Hizmet

Kurumsal olarak hizmet veren firmamız, alanında bilgi ve deneyim sahibi uzmanlarla çalışmaktadır. Uzun zamandır bu işi yapıyor olmanın verdiği tecrübe sayesinde arızları en kısa sürede nokta atışı ile tespit ediyoruz.

Arıza tespiti konusunda müşterilerimizin verdiği ipuçları altın değerindedir. Bunları nazara alarak muhtemel sorunu tespit ediyoruz. doğru tespit sayesinde en kısa sürede ve en doğru yöntem ile kepenk tamiri yapıyoruz.

Uygun Fiyatlar

Kepenk tamir hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz. Böylece bir zaruret olan kepenk tamiri işini ertelemek durumunda kalmayacaksınız.