kepenk tamiri

Kepenk Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Bir kez yaptırılarak uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olan kepenklerinizin bakım ve kepenk tamiri yapılması halinde daha verimli çalışacaklardır. Kepenkler temelde manuel ve otomatik olarak ayrışa da, kepenkler iç mekan ve dış mekanlara kullanılmaları ile de ayrışırlar. Çünkü bu iki kepenk türünün maruz kalacağı etkenler farklılık göstermektedir. Kepenk Bakım ve Onarım Hizmetleri
Bir kez yaptırılarak uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olan kepenklerinizin bakım ve kepenk tamiri yapılması halinde daha verimli çalışacaklardır. Kepenkler temelde manuel ve otomatik olarak ayrışa da, kepenkler iç mekan ve dış mekanlara kullanılmaları ile de ayrışırlar. Çünkü bu iki kepenk türünün maruz kalacağı etkenler farklılık göstermektedir.
Kepenk Bakımı
Kepenkler mutlaka sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez çalışmaktadır. Geceleri kepenklerde biriken kir ve tozlar bu esnada kepenklerin aksamına kaçmaktadır. Aynı zamanda açıp kapatma sırasında kepenklerin yağı da zamanla azalacaktır. İşte tüm bu durumlar bir süre sonra arıza olarak karşınıza çıkmaktadır.
Özellikle cadde üstü ya da bahçe kapısı kepenklerinde bu tür arızalar sık sık yaşanır. Bu yüzden belirli periyotlar halinde kepenk bakımı yaptırmak şarttır. Firmamız kepenk tamiri ve bakımı konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz zaman bu konuda teknik destek alabilirsiniz.
Kepenk Tamiri
Kepenkler pek çok parçadan oluşan bir sistemdir. Bu bütün içerisinde motor, kumanda ve kepenk sistemi temel parçalardır diyebiliriz. Bir bütün halinde hizmet veren kepenklerin herhangi bir yerindeki en ufak arıza kepenklerinizi çalışmaz hale getirebilecektir.
Kepenk arızları en kısa sürede tamir edilmelidir. Bir gün dahi işyeri kepengini kapatmamak olumsuz olaylara davetiye çıkaracaktır. Bu yüzden kepenk tamiri firmamızı 7/24 arayarak, sürekli olarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

 

Yazdır