Zip Perde

Zip Perde

Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, Zip Perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu perde ürünün üretiminde, bütün dünyanın en üst düzey teknoloji olarak kabul ettiği Serge Ferrari teknolojisi kullanıldı. Kullanılan bu teknoloji ile birlikte Zip Perde çok özel ve farklı bir konuma taşındı. Üst kalite bir teknoloji ile geliştirilen Zip Perde ile neredeyse dünyanın bütün teknolojisini bir arada yaşayacaksınız. Serge Ferrari teknolojisinin bütün imkanlarından yararlanmak suretiyle, bu esnek perdelerden etkin bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kullandığınız stor perdeler aracılığı ile teknolojide zirveyi görmek isterseniz, Zip Perde tam olarak sizin için geliştirilmiş bir ürün… Sadece bu ürün ile bile ortamları teknolojik bir donanımla buluşturabilirsiniz.

 

Yeni Nesil Stor Perdelerden…

Zip Perde adını verdiğimiz bu özel stor perdeler, kullanılan teknoloji de dikkate alındığında, yeni nesil perdelerden… Teknolojik, modern ve özel bir perde olarak, klasik stor perdelerden ayrılan Zip Perde, kullanmanız durumunda farkını size her zaman hissettirecek. Klasik perdeler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ve artık donanım bakımından daha özel ürünleri almak ve kullanmak istiyorsanız, Zip Perde sizin için biçilmiş kaftan olacak. Bu ürün sizi birçok açıdan tasarrufa zorlayacağı için, kısa vadede de olsa, ne kadar karlı bir tercihte bulunduğunuzu göreceksiniz. Gerçekten karlı ve tasarruflu perde tercihleri yapmak isteyenler için de, yeni nesil Zip Perde, çok uygun bir ürün…

Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri
Güvenlik amaçlı olarak oldukça sık kullanılan kepenklerin arızalanması halinde firmamızdan kepenk tamiri konusunda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Uzun yıllardır pek çok farklı kepenk çeşidi ve modeli için sunduğumuz tamir hizmetleri sayesinde, bu alanda size en iyisini sunmaktayız.
Kepenk Arızaları
Kepenkleri en çok işyeri kapılarında görmeye alışık olsa da bahçe kapıları, garaj kapıları ya da pencerelerde de kullanılmaktadır. Dış etkenlere karşı koruma sağlayan en önemli fonksiyonları ise güvenliği sağlamalarıdır. Bu nedenle kepenk arızları son derece acil ve derhal giderilmesi gereken arızlardır.
Kepenk motoru, kumandası, kepenk alıcı ünite, kepenk aksamları ya da kepenklerle ilgili yaşadığınız tüm diğer arızlarda size kepenk tamiri konusunda başarı ile hizmet sunuyoruz.
Sorun Çözümü
Kepenk tamiri esnasında en önemli husus arızanın doğru tespit edilmesidir. Kepenkleriniz kapanmıyor olabilir ve bunun birden fazla nedeni vardır. Sizin vereceğiniz bilgiler ve bizim yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde sorunları en kısa sürede ve doğru şekilde tespit etmekteyiz. böylece gereksiz uğraşmadan, en kısa sürede tamir süreci tamamlanacaktır.
Her Zaman Hizmet
Kepenkler genellikle sabahları açılıp, akşamları kapanan cihazlardır. Akşam işyerinizi kapatırken aniden kepenkte arıza odluğunu fark edebilirsiniz. İşte bu tür durumlarda firmamızdan destek alabilirisiniz.
İşin öneminin farkında olarak sizler için 7/24 hizmet sunmaktayız. Hafta içi, hafta sonu ya da mesai saati kavramı olmadan firmamızı arayabilirsiniz. Bu sayede arabanız, eviniz ya da işyerinizi güvende hissedeceksiniz.
Ataşehir Kepenk Tamiri
Avcılar Kepenk Tamiri
Bağcılar Kepenk Tamiri
Bahçelievler Kepenk Tamiri
Bakırköy Kepenk Tamiri
Başakşehir Kepenk Tamiri
Bayrampaşa Kepenk Tamiri
Beşiktaş Kepenk Tamiri
Beylik Düzü Kepenk Tamiri
Beyoğlu Kepenk Tamiri
Büyükçekmece Kepenk Tamiri
Beykoz Kepenk Tamiri
Çatalca Kepenk Tamiri
Çekmeköy Kepenk Tamiri
Esenler Kepenk Tamiri
Esenyurt Kepenk Tamiri
Eyüp Kepenk Tamiri
Fatih Kepenk Tamiri
Gaziosmanpaşa Kepenk Tamiri
Güngören Kepenk Tamiri
Kadıköy Kepenk Tamiri
Kağıthane Kepenk Tamiri
Kartal Kepenk Tamiri
Maltepe Kepenk Tamiri
Pendik Kepenk Tamiri
Sancaktepe Kepenk Tamiri
Sarıyer Kepenk Tamiri
Silivri Kepenk Tamiri
Sultanbeyli Kepenk Tamiri
Sultangazi Kepenk Tamiri
Şişli Kepenk Tamiri
Tuzla Kepenk Tamiri
Üsküdar Kepenk Tamiri
Ümraniye Kepenk Tamiri
Zeytinburnu Kepenk Tamiri

giyotin cam

giyotin cam

Giyotin cam, otomatik açılır kapanır mekanizması sayesinde kullanımı pratik pencerelerdir. İsmini dikey olarak açılma sisteminden almaktadır. Kumanda ile çalışan sistem, otomatik özelliğe sahiptir. Bu sebeple ara sıra arıza yapabilir. Bazen de bakım gerektirebilir. Herhangi birinden giyotin cam tamiri beklemek doğru değildir. Daha büyük arızalara sebep olabilir. Alanında uzmanlaşmış olan giyotin cam servisi elemanları ile pratik çözümler elde etmek mümkündür. Avantajlı Fiyatlarla Profesyonel Hizmet Firmamız giyotin cam tamiri firması olarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Ekibimiz alanında uzman ve hizmeti içi eğitimlerini tamamlamıştır. Profesyonel giyotin cam servisi ekibi olarak tam donanımlı hizmet veriyoruz. Araçlarımız adresinize tam donanımlı olarak gelmektedir. Parça değişimi ve giyotin cam tamiri özveriyle yapılmaktadır. Haftanın tüm günleri giyotin cam servisi hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca 24 saat müşterilerimizin hizmetindeyiz. Hizmetlerimizi müşterilerimize uygun fiyat avantajlarıyla sunmanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle parça değişimi için fiyatlarımız oldukça avantajlıdır. Giyotin Cam Tamiri Hizmetleri Giyotin cam, kafe ve restoranlarda sıklıkla kullanılır. Bunun yanı sıra evlerin balkonlarında da kullanılır. Dekoratif amaçlı şık tasarımlardır. Genellikle kullanan müşteriler giyotin cam servisi için bakım talebinde bulunmaktadır. Ayrıca cam değişimi için talepte bulunanalar da mevcuttur. Arıza sebebiyle giyotin cam tamiri talep edilebilir. Bu gibi durumlarda genellikle motor ve kayış sorunları tespit edilmektedir. Ekibimiz arıza tespitini nokta atışı ile yapmaktadır. Adresinizde giyotin cam tamiri işlemi gerçekleştirmektedir.

Motorlu Perdeler

Motorlu Perdeler

Bütün mekanizmalı perdelere, tül ve kumaş perdelere uygulanabilirlik,uzaktan kumandalı veya butonlu olarak kullanılabilirlik,motor çalışma esnasın da düşük ses,garantili uzun ömür ve sağlamlık,konfor ve rahatlık,doğru fiyat

 Motorlu perdeleri diğer perdelerden ayıran özelliklere kısaca değinecek olursak, motorlu perde sistemleri doğrudan kullanıcının müdahelesine gerek kalmadan kumanda vasıtası ile otomatik olarak çalışırlar. Bu durumda uzaktan kumanda ile oturduğunuz yerden veya bulunduğunuz noktadan bir yada birden çok perdenizi, perdenizin mekanizmasına göre yana açabilir veya yukarı aşağı hareket ettirebilirsiniz. İşte bu noktada bizler Kepenk Tamiri(motorlu perdeler) ailesi olarak sizler için tasarlanmış sistemlerimizi 5 Yıl garantili motorlarımız ile hizmetinize sunarız. İster bizle iletişime geçerek, isterseniz de, ürünlerimiz sekmesinden bakarak motorlu perde çeşitlerimizden bilgi edinebilirsiniz.

Pergola Tamiri

Pergola Tamiri

Pergola Tamirini Kimler Yapar? Pergola tamirini alanında tecrübeli olan personel kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Pergola sistemi otomatik ve uzaktan kumandalı şekildedir. Pergola motorunda arıza olması durumunda tamirat yapılır. Önce sorunun nedeni üzerine araştırma yapılır. Ancak uzman olmayan kişiler pergola motoru veya diğer aksamına yanlış müdahale ettiği takdirde kötü sonuçlar ortaya çıkar. Bu yüzden motor sigortası, elektrik kaçağı kontrolleri yapılır. Gerekirse motor değişimi yapılır. Kaliteli malzeme ile yaptığımız pergola tamiri uzun ömürlüdür. Pergola Sistemi Neden Tamir Edilir? Pergola sistemi için bakım gereklidir. Gerekli bakım yapılmadığı zaman kayışlarda kopmalar oluşur. Bu durumda taşıyıcılar hareket edemez. Pergolada fitiller bulunur. Bunlarda aksaklık olması durumunda içeriye soğuk hava ve su girişi olur. Kaliteli şekilde üretilmeyen pergola sistemi içinde bu sorunlarla karşılaşılır. Firmamız bu durumda pergola tamiri yapar, fitil değişimlerini gerçekleştirir. Pergola kumaşlarında ve alüminyum profillerinde meydana gelen hasar tespit edilerek onarım yapılır. Pergola sistemi içindeki profillerin değişimi yapılarak, yırtılmış kumaşlara çözüm getirilir. Pergola tamiri firmamız tarafından arızanın neden kaynaklandığı doğru şekilde tespit edildiği için garantili şekilde yapılır.

Publish modules to the "offcanvs" position.